Chat with us, powered by LiveChat

Jak urządzić pokój dziecka?

Pokój dziecka możemy urządzić na wiele sposobów. Dziś popularnymi stylami jest styl skandynawski i nowoczesny. Wszystko zależy od tego co nam się podoba, jakie są nasze oczekiwania .Jeśli już wiemy czego chcemy, co nam się podoba i w jakim stylu będziemy urządzać pokój dziecka czas złożyć to wszystko w całość by stworzyć idealną aranżację. Jeśli nie do końca wiemy czego chcemy możemy szukać inspiracji w gazetach lub internecie. Ciekawe propozycje na pokój dziecka znalazłam na tym blogu poświęconym projektowaniu.

Pokój dziecka powinien być dopasowany do jego wieku i zainteresowań. Aranżując pokój dla naszej pociechy nie pomijajmy jego zdania. To ono będzie spędzać tam czas i to przede wszystkim dziecko ma czuć się w nim dobrze. Pokój dziecka powinien być miejscem bezpiecznym , pamiętajmy o tym przy wyborze mebli. Meble powinny być dostosowane do wieku dziecka tak by mogło swobodnie korzystać z zabawek, sięgać po ulubione książeczki.

Popularne style w jakim urządzane są pokoje dziecięce

Styl minimalistyczny

To prostota, porządek , funkcjonalność i niezbędne minimum. Brak w nim wyszukanych kolorów. Króluje w nim motto im mniej tym więcej

Styl skandynawski

Biel szarość, drewno to wyznacznik stylu skandynawskiego. Pokój dziecięcy utrzymany w tym stylu powinien odznaczać się delikatnymi wzorami i jasnymi kolorami. Kolory i mocniejsze akcenty dekoracyjne stanowić powinny jedynie dodatek.

 

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *