Chat with us, powered by LiveChat

Pokój dla dziecka – Pokój dla dziewczynki w stylu glamour

Wybierając stylizację na pokój dla dziecka pamiętajmy, ze ma być to miejsce bezpieczne co szczególnie ważne jest przy młodszych pociechach. Pokój ma być miejscem umożliwiającym wypoczynek, zabawę ale i pozwolić koncentrować się na nauce i przy odrabiani lekcji. Mowa tu oczywiście o starszych dzieciach. Projektując pokój dziecka w inny sposób podejdziemy do tego w przypadku małego pokoiku inaczej przy większym jego metrażu. Metraż ma wpływ na zastosowaną kolorystykę, tu istotne jest by nie potrzebnie nie pomniejszać optycznie małego pomieszczenia jak również na dobór materiałów.

Urządzając pokój dla dziecka musimy na wstępie określić budżet i styl w jakim ma być wykonany. Pod uwagę musimy wziąć to w jakim wieku jest nasza pociecha, czy ma być to pokój „na teraz” czy ma  rosnąć wraz z dzieckiem oraz zainteresowania mieszkańca. Nie odsuwajmy dziecka od podejmowania decyzji co do wystroju wnętrza. W końcu to ono ma tam przebywać i czuć się dobrze. Dobierajmy mądrze dodatki by nie uzyskać efektu zagracenia. Młody człowiek lepiej będzie się czuł w uporządkowanym i przestronnym wnętrzu.

Pokój dla dziecka – Styl glamour w pokoju dziewczynki

Wystrój pokoju dla dziewczynki to nie lada wyzwanie. W ostatnich czasach częstym wyborem jest  stylizacja glamour w pokojach dla dziewczynek .

Styl glamour jest kojarzony z elegancją, przepychem, blaskiem i szykiem. Kolor biały, czarny i beż są jego wyznacznikami ale poza podstawowymi kolorami pasują do niego turkusy, rubinowe czerwienie i szmaragdowe zielenie, fiolety.  Decydując się na styl glamour w pokoju dziewczynki musimy uważać by nie przesadzić i nie uzyskać efektu kiczowatości.

 

Tu znajdziesz propozycję na inne rozwiązania w pokoju dziecka

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *